Reference od spokojených klientů

"Pane inženýre Koubku, děkuji Vám za profesionální přístup a pomoc ve věci refinancování úvěru mého syna. Díky Vašim radám, pružnému jednání, ochotě a vstřícnosti se nám podařilo v nejbližším možném termínu celou finanční záležitost vyřešit, a tím i ušetřit značné finanční prostředky. Rádi zůstaneme Vašimi klienty i do budoucna. Ještě jednou díky."

Olga P.

"Díky Rádce nemovitostí konečně bydlím ve svém a dokonce šetřím oproti dřívějšímu pronájmu. Vložil jsem do Rádců svoji důvěru a poskytnutá služba vysoko předčila mé očekávání. Slušnost, rychlost a skvělý výsledek."

David

"Skutečně mi pomohli s tím, co jsem potřebovala a dokázali pro mne vyjednat neuvěřitelnou cenu bytu."

Olena

"Konečně společnost, kde si vyslechli mé potřeby a nenutili nadbytečné produkty. Oceňuji vysokou profesionalitu."

Radek

"Protože čekáme přírůstek do rodiny, potřebovala jsem prodat malý byt a koupit byt větší, a to vše v rámci hypotečního úvěru. Setkala jsem se s rychlým jednáním a naprosto profesionálním přístupem jak Rádce Nemovitostí s.r.o., tak i spolupracující realitní kanceláři. Prodej bytu a vyřízení hypotečního úvěru bylo uskutečněno v rekordním čase. Ještě jednou díky."

Martina

"Službu Inspektora nemovitostí, kterou poskytuje Rádce Nemovitostí s.r.o. si opravdu nemohu vynachválit. Do bytu, který jsem chtěla koupit a vyhledala jej na realitním webu, jsem pozvala certifikovaného Inspektora nemovitostí. V bytě dokázal odhalit spoustu problematických míst, které jsou očima laika nepostřehnutelné. Podařilo se mu pro mne vyjednat nezanedbatelnou slevu z ceny bytu. Ušetřené peníze tak mohu věnovat na nákup zařízení do teď již mého bytu. "

Michaela